Aktualności

Calvin Klein w Darbut!

Calvin Klein

Już tej jesieni do naszych salonów zawita kolejna topowa marka, będzie to Calvin Klein Jeans! Marka ta znana jest na całym świecie, reklamują je takie sławy jak Kate Moss i Justin Chambers. Ekskluzywne buty CK Jeans już niedługo będą Państwo mogli nabyć w naszych salonach oraz w sklepie internetowym, zapraszamy!

więcej...


Relacja z II Charytatywnego Maratonu Zumby Dla Łukasza

charytatywny maraton zumba

Poniżej przedstawiamy relację z II Charytatywnego Maratonu Zumby Dla Łukasza w Bielsku-Białej w którym również braliśmy czynny udział.  Cieszy nas tak liczna Wasza obecność. 
Już zgłaszamy nasz udział w następnej edycji!

więcej...


Carinii - druga para za pół ceny

carinii

Już teraz aż do wyczerpania zapasów kupując 2 pary dowolnych butów z kolekcji letniej Carinii za drugą parę zapłacisz tyko połowęPromocja dotyczy całej letniej kolekcji Carinii: sandały, japonki i botki letnie. Szczegóły w naszych salanach.

więcej...


Backstage z sesji zdjęciowej

sesja

Przedstawiamy Państwu kilka ujęć z zaplecza naszego planu zdjęciowego. Już wkrótce ukażą się efekty naszej współpracy z laureatką trzeciej edycji programu Mam Talent Sabiną Jeszką

więcej...


Wyprzedaż do -50%

Dzień Matki

W naszych salonach trwa już wielka wyprzedaż, teraz kupując jedną parę obuwia oznaczonego etykietą "SALE" otrzymujesz rabat -20%, a kupując drugą parę aż -40%! Wybrane modele można kupić nawet -50%! 
Promocja dotyczy całej kolekcji Tommy Hilfiger, Geox, Napapijri, Gant oraz kolekcji letniej marki Darbut. Szukaj promocji w naszych sklepach!

więcej...


© 2018 Darbut